O FIRMIE

 logo

PRODUCENT WĘDLIN I WĘDZONEK


 

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Ubój i Przetwórstwo Indyka to firma rodzinna zlokalizowana w SłupiiKapitulnej, malowniczej wielkopolskiej miejscowości w pobliżu Rawicza.

Ferma indyków została założona w 1982roku. 

indyki

 

Ferma indyków zlokalizowana 50m od  ubojni liczy obecnie 11 kurników o łącznej powierzchni około 33 tysięcy m2

 

W każdym kurniku hoduje się około 15 000 sztuk indyków, co daje łącznie około 165 000 sztuk.

 

Obecnie w profilu działalności przedsiębiorstwa znajdują się: ubój, rozbiór i przetwórstwo indyka wraz z konfekcjonowaniem mięsa i wędlin. Zakład stanowi zintegrowany kompleks budynków, zaprojektowanych i wykonanych zgodnie z normami

Unii Europejskiej i wyposażony w najnowszy, ciągle modernizowany park maszynowy.

 


 

Zakład Produkcyjny zlokalizowany jest w jednym z najczystszych regionów Polski. Firma posiada nie tylko ekologiczną kotłownię olejową, ale także własną zmodernizowaną oczyszczalnie ścieków i nowoczesną stację uzdatniania wody. W 2020 roku została oddana do uzytku farma fotowoltaiczna produkująca energię elektryczną na potrzeby własne. 

Zakład produkuje ponad 100 asortymentów. Przede wszystkim są to wędzonki, wędliny oraz mięso z indyka:

-Konfekcjonowane mięso z indyka, -Kiełbasy suche, -Wędzonki,-Kiełbasy cienkie, -Produkty blokowe, -Kiełbasy grube

Na dobrą markę naszych wyrobów wpływa przede wszystkim wysoka jakość surowców mięsnych i substancji dodatkowych oraz stosowanie sprawdzonej technologii.


Nowoczesne linie produkcyjne pozwalają nam na utrzymanie wysokich standardów, a wdrożony system GHP i GMP oraz HACCP eliminuje zagrożenia oraz gwarantuje rygorystyczne przestrzeganie higieny na wszystkich etapach produkcji oraz zapewnienie właściwej jakości zdrowotnej produkowanych wyrobów.

Potwierdzeniem stosowania obowiązujących regulacji prawnych jest fakt, że zakład jest zatwierdzony do handlu na terenie Unii Europejskiej,  Rynek Ukrainy a także Rynek Singapurski 


Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów zakład stosuje nowoczesne formy pakowania mięsa i wędlin. Stosowanie nowoczesnych maszyn daje możliwość sprzedaży produktów w zróżnicowanych opakowaniach. Pozwala to na rozszerzenie i urozmaicenie oferty dla naszych klientów. MAP, Vacum.

Powyższe formy pakowania pozwalają na wydłużenie terminu przydatności do spożycia.

Firma obsługuje szeroką gamę klientów końcowych począwszy od klientów hurtowych, sklepów wielkopowierzchniowych oraz mało powierzchniowych. Firma dystrybuuje towar do krajów Unii Europejskiej. Specjaliści z działu handlowego pracują nad ciągłym elastycznym dostosowaniem oferty handlowej do potrzeb szybko zmieniającego się rynku i rosnących wymagań odbiorców.

Przy zakładzie funkcjonuje sklep firmowy, w którym dostępna jest cała gama produkowanych wyrobów.

Towar dowożony jest własnym specjalistycznym transportem dostosowanym do przewozu naszych produktów, posiadamy około 70 samochodów chłodni marki Mercedes.

Dzięki temu nasi kierowcy docierają do odbiorców na czas.

Gwarantuje to świeżość i najwyższą jakość produktów.


Firma prowadzi również usługi w zakresie transportu międzynarodowego i posiada własne auta ciężarowe: dwa pojazdy z naczepami typu chłodnia o ładowności 22T (33 euro palety) z zakresem temperatury od -25st.C do +25st.C oraz sześć pojazdów z naczepami typu plandeka o ładowności 24T, w tym jedna naczepa typu MEGA.

marce

 

Firma PPH Ubój i Przetwórstwo Indyka funkcjonuje na rynku od 15 lat.

W ciągu tego czasu zdobyła prestiż, dobrą markę oraz stabilną pozycję rynkową.

Zakład wciąż się rozwija i rozbudowuje, co stale zwiększa jego możliwości produkcyjne.